Torsy i ekspozytory

Torsy i ekspozytory to nieodłączny element sprzedaży każdego rodzaju odzieży. Bez względu na to, czy prowadzisz sklep stacjonarny, czy internetowy, torsy damskie i męskie z pewnością będą idealnym pomysłem na dobre wyeksponowanie sprzedawanej odzieży. Warto mieć świadomość, że klienci sklepów odzieżowych kupują przede wszystkim oczami – jeśli ubrania są wyeksponowane na torsach, można przekonać się, jak leżą i układają się na sylwetce, a także dokładnie przyjrzeć się odzieży z każdej strony. Pod tym względem jest to rozwiązanie o wiele bardziej skuteczne niż prezentowanie odzieży na wieszakach czy sprzedawanie w sklepie internetowym ubrań, które do zdjęcia są rozłożone na płasko.

Torsy i ekspozytory – jaki mamy wybór?

W ofercie torsów i ekspozytorów wybór jest na tyle spory, że każdy bez problemu znajdzie coś na miarę swoich indywidualnych potrzeb. Torsy przedstawiają ludzką sylwetkę bez rąk i nóg, a jedynie korpus – to dobre rozwiązanie do prezentowania takiej odzieży, jak koszulki, bluzki, bielizna czy stroje kąpielowe. Można bez problemu tworzyć efektowne stylizacje i wyeksponować je w widocznym miejscu – na sklepowej ladzie, w witrynie czy tam, gdzie najmocniej skupia się uwaga klientów.

W sklepach z bielizną świetnie sprawdzają się również ekspozytory w formie nóg, które są idealnym rozwiązaniem do prezentowania skarpet, rajstop czy pończoch. Z pewnością będą o wiele bardziej zachęcały do zakupu niż równo poukładane opakowania produktów. Dzięki nim można bowiem dokładnie obejrzeć rajstopy bez konieczności ich wyjmowania z opakowania, a przy tym zobaczyć, jak prezentują się na nodze.

Wysoka jakość wykonania

Dobrej jakości torsy i ekspozytory z pewnością przydadzą się w każdej sprzedaży odzieży. Warto postawić na produkty, które wykonane są z dobrych materiałów – solidnego plastiku czy dobrych tworzyw sztucznych. Najważniejsze, by były trwałe, wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu, a także bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. Umiejętnie dobrane torsy i ekspozytory to elementy, które przetrwają wiele lat i setki zmian stylizacji.